SERTİFİKALI KURULUM

Gerçek malzeme gereksinimi ayrıca odanın yüksekliğine, tavana veya dış duvarın uzunluğuna bağlıdır. Bireysel parametreleri belirledikten sonra, farklı güce (metrekare başına 30W-250W) ulaşan ısıtma şeritlerinin genişliği belirlenir. Isıtma rayı 30 cm, 50 cm veya 60 cm veya en fazla 75 cm genişliğinde ve 2 m ila 10 m uzunluğunda olabilir.

HASSAS PLANLAMA

Güven iyide, kontrol her zaman daha iyi? Bu konuda sizlere katılıyoruz. Enerji gereksinimlerinizi ve tüketiminiz parmak hesabı veya Pi kullanarak değil de bina türüne, ısıtma aşamasında istenen oda sıcaklığına veya iklim koşullarına göre bizler hesaplıyoruz.

UZMANLIK

Karbon boyamızla büyük bir ısıtma dünyasında bizler en iyi ısıtmayı sağladığımızı, pazarladığımızı ve uyguladığımızı iddia etmekteyiz bunun nedeni ise bizlere bu ısı sektöründe profesyonel bir uzmanlık namı veren nedir?

MÜŞTERİLERİMİZ NE DİYOR
2890 +

Müşteri Memnuniyeti

“Evet o kadar hızlı bir şekilde ısınmakta bir dakikada istenilen 75 dereceye yükselmekte, ve odada daha kuru bir hava oluşturmakta ve rutubetin, nemin, küfün oluşumunu kesinlikle engelliyor, güzel konforlu bir ısı hissediyoruz.”