Başlangıçta ateş ve tabii ki güneş vardı. İlk ve en doğal olan radyan ısıtmaları bunlardı.
Yeni ısıtma sistemi karbon sıvı kaplama ile basit ve aktif Nano teknoloji prensipleri
kullanarak bu sistemi günümüzde daha da modern ve Ekonomik bir şekle getirebildik.

Photon Power Energy

Isınma sistemi ile Kendinizi Sıcak, İçinizi Ferah Tutun.

Photon Power Energy, kaynakları koruyan ısıtma ürünleri ve sıcak su çözümleri konusunda lider Avrupalı üreticilerden biridir. Şirket güçlü uluslararası ve bölgesel markalara sahiptir ve hem konut binaları hem de ticari ve endüstriyel binalar için devrim niteliğinde teknolojiler sunar. Etkileyici ürünleri ile Photon Power Energy Termoteknoloji tüm dünyadaki insanların yaşam kalitesini iyileştirir.

Ticari ve Endüstriye

İçecek ve gıda üreticileri, kimya ve ilaç şirketleri, güç santralleri, oteller veya hastaneler – bunların hepsi ısı enerjilere ihtiyaç duyar. Sektöre özel talepleri ve ihtiyaçları karşılayan, benzersiz bir bilgi birikimine sahibiz. Verimli ve düşük emisyonlu enerji sistemlerimiz sayesinde rekabetçi bir gelecek için şirketlere işletme maliyetlerini kalıcı biçimde azaltma ve yenilikçi gücünü arttırma fırsatı sunar.

Bu yılın başlarında kuruluşu gerçekleşsen Photon Power Energy A.Ş. şirketimiz kuruluş öncesinden 12 yıla yakın Ar-Ge çalışmaları ve devam eden 3 yıllık Ür-Ge çalışmaları ile toplumsal sorumluluk bilincini ve gelecek nesiller için yaşamda doğal varlıkların sürdürülmesi gerekliliğini önemsiyoruz.
Sıvı akışkan karbon kaplama ürünlerimiz Photon ışın yayan teknolojisi ile yeni bir nesil ısıtma sistemidir.

Vizyonumuz

Photon Power Energy A.Ş. olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'den hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde 'Bir lider grup' konumuna erişmektir. Photon Power Energy A.Ş. birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık, teknolojik düşünme gücümüz ve bunu geliştirme, gibi unsurları temel alanda birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Misyonumuz

Photon Power Energy A.Ş. Geleceğin akılı ve tasarruflu enerji sistemleri ile, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği İklimlendirme sektöründe Karbon sıvı kaplama teknolojisi gücünü de arkasına alarak sektördeki liderliğini sürdürmektir. Bu misyona hizmet etmek için rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket olarak varlığını devam ettirmeyi amaçlar.

Hakkımızda

Photon Power Energy Doğayı, doğal kaynakları koruyan Karbon bazlı sıvı kaplama ile ısıtma ürünleri geliştirmekte, üretmektedir, ayrıca sıcak su çözümleri konusunda lider Avrupalı menşeli üreticilerden biridir. Şirket güçlü uluslararası, bölgesel markalara sahiptir, hem konut binaları hem de ticari, endüstriyel binalar için devrim niteliğinde teknolojiler sunar. Etkileyici ürünleri ile Photon Power Energy Termo, Nano teknolojisi ile tüm dünyadaki insanların yaşam kalitesini iyileştirir, yükseltir.